(punten toestelturnsters: sprong - brug - balk - vloer
punten acrogym: technisch - artistiek - uitgangswaarde)

Clubkampioenschappen

1 juli
(iedereen start met 15 punten op het toestel)

1e divisie
1. Lieke Joosten: 13.35 - 13.30 - 12.30 - 13.35. Totaal 52.30
2. Dylana Heijnen: 12.25 - 13.00 - 11.40 - 12.25. Totaal 48.90

2e en 3e divisie
1. Daniek Versloot:13.85 - 12.80 - 12.55- 12.70. Totaal 51.90
2. Myrthe Schoenmakers: 13.30 - 13.10 - 12.10 - 12.15. Totaal 50.65
3. Roos Kuipers: 14.00 - 12.70 - 10.00 - 12.85. Totaal 49.55

N2
1. Imke Tummers:13.90 - 13.80 - 11.95 - 12.45. Totaal 52.10
2. Julie Schmeitz:13.80 - 12.90 - 11.65- 12.55. Totaal 50.90
3. Rosalie Smits:14.20 - 12.60 - 11.80 - 12.15. Totaal 50.75
4. Lidianne Smits:13.75 - 13.00 - 9.05- 12.15. Totaal 47.95

Jong Talent
1. Emy Winkens:13.35 - 12.60 - 13.15 - 13.60. Totaal 52.70
2. Puk Extra:13.45 - 12.20 - 12.50 - 13.10. Totaal 51.25
3. Moira Bahn:13.05 - 10.80 - 11.70 - 12.25. Totaal 47.80
4. Jana Snouck:12.60 - 10.40 - 10.90 - 11.25. Totaal 45.15
5. Aluna Bisschof:12.35 - 9.80 - 11.10 - 11.25. Totaal 47.95
6. Brejonah Schoenmakers:12.45 - 9.50 - 11.70 - 10.75. Totaal 44.40
7. Lieke Fabus:12.20 - 10.00 - 10.90 - 11.15. Totaal 44.25
8. Renske Slangen:11.80 - 9.20 - 10.20 - 9.65. Totaal 40.85

Finale NK

10 en 11 juni

N2 Instap
Julie Schmeitz (3e): 13.875 -  13.050 - 12.750 - 14.450. Totaal 54.125
Toestelfinale sprong (kampioen): 13.400
Toestelfinale brug (5e): 13.300
Toestelfinale vloer (5e): 13.700

N2 Jeugd 1
Lidianne Smits (21e): 12.950 -  13.350 - 11.050 - 12.950. Totaal 50.300

1e divisie Senior
Lieke Joosten (23e): 13.100 - 10.600 - 11.500 - 11.900. Totaal 47.100

Finale NK Acrogym

10 juni

Dames Groep E Junior
Amy Nelissen, Fara Hendriks en Janneke Giesen (5e): 15.500 - 7.200 - 10.000. Totaal 32.700

Dames Groep D Junior
Sylvie Ubachs, Lai Hommes en Myrthe van Oppen (7e): 14.700 - 7.250 - 10.000. Totaal 31.950

Dames Groep D Senior:
XiaoMin Hommes, Meyke Gruijters en Wendy Vanthoor (4e): 15.700 - 7.500 - 10.000. Totaal 33.200


Finale NK

N2 Pupil 2
Imke Tummers (3e): 13.900 - 13.950 - 14.700 - 13.550. Totaal 56.100

Toestelfinale sprong (2e): 13.875
Toestelfinale vloer (2e): 14.700

Halve finale NK Acrogym

13 mei

Dames Groep E Junior
Amy Nelissen, Fara Hendriks en Janneke Giesen (1e): 15.500 - 7.750 - 10.000. Totaal 33.250
Het team heeft zich geplaatst voor finale NK

Dames Groep D Junior
Sylvie Ubachs, Lai Hommes en Myrthe van Oppen (1e): 15.300 - 7.550 - 10.000. Totaal 32.850
Het team heeft zich geplaatst voor finale NK

Dames Groep D Senior:
XiaoMin Hommes, Meyke Gruijters en Wendy Vanthoor (4e): 15.800 - 7.900 - 10.000. Totaal 33.700
Het team heeft zich geplaatst voor finale NK

Dames Paar D Senior:
Daphne van de Pitte en Molly Roberts (15e): 14.000 - 7.500 - 10.000 (0.900 jurycor.). Totaal 30.600

1/2 finale NK

6 mei

N2 Jeugd 1
Lidianne Smits (10e): 12.375 -  12.700 - 10.100 - 12.900. Totaal 48.075
Lidianne heeft zich geplaatst voor de finale

1e divisie Junior
Dylana Heijnen (21e): 12.525 - 9.400 - 8.950 - 11.250. Totaal 42.125
Esmee Coenen heeft niet geturnd

1e divisie Senior
Lieke Joosten (10e): 12.975 - 11.500 - 11.650 - 12.900. Totaal 49.025
Teuntje Timmers (22e): 12.650 - 10.700 - 10.350 - 11.450. Totaal 45.150
Lieke heeft zich geplaatst voor de finale

1/2 finale NK

9 april

N2 Instap
Julie Schmeitz (1e): 13.975 -  13.033 - 13.000 - 14.433. Totaal 54.441
Julie heeft zich geplaatst voor de finale en toestelfinale sprong, brug en vloer

N2 Pupil 2
Imke Tummers (3e): 13.800 - 14.433 - 13.867 - 14.500. Totaal 56.600
Imke heeft zich geplaatst voor de finale en toestelfinale sprong en vloer

3e divisie Junior
Roos Kuipers (14e): 11.783 -  10.667 - 9.267 - 11.300. Totaal 43.017
Roos heeft zich geplaatst voor toestelfinale brug

Districtskampioenschappen Acrogym

1 april

Dames Groep E Junior
Amy Nelissen, Fara Hendriks en Janneke Giesen (1e): 15.800 - 7.750 - 10.000. Totaal 33.550

Dames Groep D Junior
Sylvie Ubachs, Lai Hommes en Myrthe van Oppen (2e): 15.900 - 7.850 - 10.000. Totaal 33.750

Dames Groep D Senior:
XiaoMin Hommes, Karlijn Blom en Wendy Vanthoor (1e): 16.000 - 7.400 - 10.000. Totaal 33.400

Dames Paar D Senior:
Daphne van de Pitte en Molly Roberts (5e): 16.100 - 7.550 - 10.000. Totaal 33.650
Alle teams hebben zich geplaatst voor halve finale NK

 

Kwartfinale en 2e kwalificatieronde NK jeugd N2

18 maart

N2 Jeugd 1
Lidianne Smits (14e): 12.125 -  7.600 - 11.750 - 12.950. Totaal 44.325
Lidianne heeft zich geplaatst voor de halve finale

 

Kwartfinale en 2e kwalificatieronde NK 1e divisie

12 maart

1e divisie Junior
Dylana Heijnen (3e): 12.350 - 12.300 - 11.500 - 11.650. Totaal 47.800
Esmee Coenen heeft niet geturnd
Dylana en Esmee hebben zich geplaatst voor de halve finale

1e divisie Senior
Lieke Joosten (5e): 12.783 - 11.500 - 12.133 - 11.600. Totaal 48.016
Teuntje Timmers (13e): 12.516 - 9.650 - 10.900 - 11.400. Totaal 44.466
Lieke en Teuntje hebben zich geplaatst voor de halve finale

 

Zuid Nederlandse Kampioenschappen Acrogym

11 maart

Dames Groep E Junior
Amy Nelissen, Fara Hendriks en Janneke Giesen (2e): 15.900 - 7.550 - 10.000. Totaal 33.450

Dames Groep D Junior
Sylvie Ubachs, Lai Hommes en Myrthe van Oppen (3e): 15.500 - 7.700 - 9.800. Totaal 33.000

Dames Groep D Senior:
XiaoMin Hommes, Karlijn Blom en Wendy Vanthoor (1e): 14.900 - 7.550 - 10.000. Totaal 32.450

Dames Paar D Senior:
Daphne van de Pitte en Molly Roberts (3e): 15.500 - 7.400 - 10.000. Totaal 32.900

 

LK

18 en 19 februari

N2 Instap
Julie Schmeitz (kampioen): 14.000 -  13.400 - 12.900 - 13.950. Totaal 54.250

N2 Pupil 1
Rosalie Smits (3e): 13.850 -  13.800 - 11.550 - 13.667. Totaal 52.867

N2 Pupil 2
Imke Tummers (kampioen): 14.100 - 14.600 - 14.500 - 14.733. Totaal 57.933

N2 Jeugd 1
Lidianne Smits (2e): 12.450 -  8.350 - 11.200 - 13.133. Totaal 45.133

N4 Jeugd 1
Marisha Smith (8e): 11.767 -  12.100 - 11.533 - 12.650. Totaal 48.050
Maud Verkuijlen heeft niet geturnd

3e divisie Jeugd 2
Elke Willems (8e): 11.525 - 11.550 - 9.700 - 11.400. Totaal 44.175

4e divisie Jeugd 2
Sterre Deurenberg (5e): 10.775 - 10.850 - 10.700 - 11.150. Totaal 43.475

1e divisie Junior
Dylana Heijnen (3e): 11.875 - 11.250 - 10.500 - 12.150. Totaal 45.775
Esmee Coenen (5e): 12.475 - 9.650 - 10.200 - 10.850. Totaal 43.175

2e divisie Junior
Iris Timmermans (8e): 10.475 - 9.650 - 10.300 - 12.333. Totaal 42.758

3e divisie Junior
Roos Kuipers (4e): 12.750 -  11.300 - 10.300 - 12.033. Totaal 46.383

1e divisie Senior
Lieke Joosten (2e): 12.775 - 12.050 - 11.850 - 12.100. Totaal 48.775
Teuntje Timmers (6e): 12.675 - 10.100 - 9.800 - 12.400. Totaal 44.975

Toestelfinales LK

18 februari

N2 Jeugd 1
Lidianne Smits: sprong (2e) 12.233, brug (kampioen) 12.600, balk (2e) 10.750 en vloer (2e) 10.850

1e divisie Junior
Dylana Heijnen: sprong (2e)12.783, brug (kampioen) 11.800, balk (kampioen) 11.000 en vloer (4e)  11.550
Esmee Coenen: sprong (3e) 12.767, brug (5e) 9.500, balk (3e) 9.250 en vloer (5e)  11.500

1e divisie Senior
Lieke Joosten: sprong (2e) 13.050, brug (2e) 11.350, balk (2e) 11.950 en vloer (5e) 10.800
Teuntje Timmers: sprong (5e) 12.767, brug (4e) 10.050, balk (3e) 11.900 en vloer (4e) 12.200
 
2e divisie Senior
Daniek Versloot: sprong (6e) 11.825, brug (8e) 9.100 en balk (kampioen) 11.200

 

1/4 finale N2

12 februari

N2 Instap
Julie Schmeitz (1e): 13.916 -  13.100 - 12.400 - 15.100. Totaal 54.516

N2 Pupil 2
Imke Tummers (1e): 13.916 - 14.300 - 13.567 - 15.050. Totaal 56.833

 

1/8 finale N1/jeugd N2 en 1e divisie

4 en 5 februari

N2 Jeugd 1
Lidianne Smits (17e): 12.550 -  10.767 - 10.100 - 11.750. Totaal 45.167

1e divisie Junior

Dylana Heijnen (8e): 12.325 - 10.200 - 9.967 - 11.900. Totaal 44.392
Esmee Coenen (12e): 12.575 - 9.750 - 9.733 - 11.450. Totaal 43.508

1e divisie Senior
Teuntje Timmers (5e): 12.625 - 10.550 - 10.867 - 12.267. Totaal 46.309
Lieke Joosten (13e): 12.875 - 10.350 - 10.067 - 0.000. Totaal 33.292

Toestelfinales LK

4 en 5 februari

N2 Instap
Julie Schmeitz: sprong (4e) 13.050, brug (4e) 12.200 en vloer (kampioen) 13.850

N2 Pupil 1
Rosalie Smits: sprong (4e) 14.150, brug (3e) 13.800, balk (6e) 10.300 en vloer (7e)  11.500

N2 Pupil 2
Imke Tummers: sprong (3e) 14.250, brug (2e) 13.800, balk (2e) 12.650 en vloer (kampioen) 14.400
 
2e divisie Senior
Daniek Versloot: sprong (6e) 11.825, brug (8e) 9.100 en balk (kampioen) 11.200

3e divisie Jeugd 2
Elke Willems: sprong (8e) 10.775, brug (6e) 10.850 en vloer (4e) 12.067

3e divisie Junior
Anouk Verkuijlen: sprong (5e) 11.600 en brug (5e) 11.100
Roos Kuipers: sprong (2e) 11.750, brug (3e) 11.450, balk (2e) 10.650 en vloer (3e) 11.967
 
N4 Jeugd 1
Marisha Smith: brug (5e) 12.467, balk (4e) 11.550 en vloer (2e) 12.950
Maud Verkuijlen: brug  (3e) 13.100
 
4e divisie Jeugd 2
Sterre Deurenberg: sprong (6e) 10.833 en balk (8e) 9.800

LK Acrogym

28 januari

Dames Groep E Junior
Amy Nelissen, Fara Hendriks en Janneke Giesen (kampioen): 14.000 - 7.400 - 10.000. Totaal 31.400

Dames Groep D Junior
Sylvie Ubachs, Lai Hommes en Myrthe van Oppen (kampioen): 14.500 - 7.750 - 9.800. Totaal 32.050

Dames Groep D Senior:
XiaoMin Hommes, Karlijn Blom en Meijke Gruijter (kampioen): 14.600 - 7.500 - 10.000. Totaal 32.100

Dames Paar D Senior:
Daphne van de Pitte en Molly Roberts (2e): 14.300 - 7.800 - 10.000. Totaal 32.1400

 

2e Voorwedstrijd

14 en 15 januari

N2 Instap
Julie Schmeitz (2e): 13.200 -  11.700 - 12.200 - 11.950. Totaal 49.050

N2 Pupil 1
Rosalie Smits (5e): 13.700 -  11.700 - 10.450 - 12.900. Totaal 48.400

N2 Pupil 2
Imke Tummers (3e): 13.550 - 11.600 - 13.950 - 13.600. Totaal 52.700

N4 Jeugd 1
Maud Verkuijlen (8e): 10.600 -  12.300 - 8.250 - 11.800. Totaal 42.950
Marisha Smith (9e): 5.600 -  12.100 - 11.250 - 11.200. Totaal40.150

3e divisie Jeugd 2
Elke Willems (9e): 11.000 - 10.050 - 8.400 - 10.800. Totaal 40.250

4e divisie Jeugd 2
Sterre Deurenberg (10e): 11.450 - 10.400 - 11.050 - 10.933. Totaal 43.833
Fenna heeft niet geturnd
Sterre heeft zich geplaatst voor finale LK en toestelfinale balk

2e divisie Junior
Iris Timmermans heeft niet geturnd

3e divisie Junior
Roos Kuipers (4e): 11.600 -  11.450 - 10.400 - 11.600. Totaal 45.050
Anouk Verkuijlen (13e): 11.900 -  12.000 - 8.550 - 9.200. Totaal 41.650
Amanda Seiranjan heeft niet geturnd

2e divisie Senior
Daniek Versloot (8e): 11.050 -  10.100 - 10.250 - 10.900. Totaal 42.300
Kim Ubaghs heeft niet geturnd



Voorwedstrijd div 1, 2 en 3, N niveaus en div 4

10 en 11 december

N2 Instap
Julie Schmeitz (17e): 13.500 -  10.900 - 10.000 - 10.400. Totaal 44.800

N2 Pupil 1
Rosalie Smits (7e): 13.075 -  13.250 - 9.000 - 12.550. Totaal 47.875

N2 Pupil 2
Imke Tummers (1e): 14.025 - 11.600 - 13.150 - 14.150. Totaal 52.925

N2 Jeugd 1
Lidianne Smits (2e): 11.775 -  6.500 - 9.300 - 10.750. Totaal 38.325
Lidianne heeft zich geplaatst voor de landelijke wedstrijden

N4 Jeugd 1
Maud Verkuijlen (5e): 11.350 -  13.400 - 10.650 - 12.350. Totaal 47.750
Marisha Smith (7e): 11.100 -  12.500 - 11.200 - 11.800. Totaal 46.600

3e divisie Jeugd 2
Elke Willems (10e): 11.375 - 10.800 - 8.600 - 11.400. Totaal 42.175

1e divisie Junior
Dylana Heijnen (2e): 11.450 - 12.050 - 11.700 - 11.350. Totaal 46.550
Esmee Coenen (6e): 12.100 - 10.400 - 8.300 - 11.050. Totaal 41.850

2e divisie Junior
Iris Timmermans (8e): 11.950 -  9.600 - 6.850 - 11.200. Totaal 39.600
Iris heeft zich geplaatst voor de landelijke wedstrijden

3e divisie Junior
Roos Kuipers (4e): 11.975 -  10.300 - 10.800 - 11.850. Totaal 44.925
Amanda Seiranjan (17e): 10.025 -  9.700 - 9.800 - 9.450. Totaal 38.975
Anouk Verkuijlen (19e): 11.225 -  11.000 - 10.200 - 0.000. Totaal 32.425

4e divisie Junior
Sanne Verkuijlen: Sanne heeft niet geturnd

1e divisie Senior
Lieke Joosten (2e): 12.900 - 11.350 - 11.600 - 12.050. Totaal 47.900
Teuntje Timmers (6e): 12.650 - 8.950 - 9.200 - 12.200. Totaal 43.000
Lieke en Teuntje hebben zich geplaatst voor de landelijke wedstrijden

2e divisie Senior
Daniek Versloot (10e): 12.150 -  8.300 - 11.800 - 10.600. Totaal 42.850
Kim Ubaghs (12e): 12.700 -  6.600 - 11.500 - 9.900. Totaal 40.700