Lesrooster 2018/2019

Laatste update: 07-07-2018

 

Maandag 

17.00 - 20.00 u.  Divisie 1  Meisjes wedstrijdturnen bovenbouw 1e divisie topgroep
17.00 - 20.00 u.  N-niveau  Meisjes wedstrijdturnen N2, N3 selectie topgroep
17.00 - 20.00 u.  N3-niveau  Meisjes wedstrijdturnen Jeugd 1 N3
17.00 - 20.00 u.  Divisie 2 en 3  Meisjes wedstrijdturnen bovenbouw 2e en 3e divisie

 

Dinsdag

17.30 - 20.00 u.  Acrogym  Acrogym selectie wedstrijdgroep

 

Woensdag

17.00 - 20.00 u.  Divisie 1  Meisjes wedstrijdturnen bovenbouw 1e divisie topgroep
17.00 - 20.00 u.  N-niveau  Meisjes wedstrijdturnen N2, N3 selectie topgroep
17.00 - 20.00 u.  N-niveau  Meisjes wedstrijdturnen N3 selectie
17.00 - 20.00 u.  N3-niveau  Meisjes wedstrijdturnen Jeugd 1 N3
17.00 - 20.00 u.  Divisie 2 en 3  Meisjes wedstrijdturnen bovenbouw 2e en 3e divisie
17.00 - 20.00 u.  N4-niveau  Meisjes wedstrijdturnen Jeugd N4
20.00 - 21.30 u.  Pilates  Dames en Heren 20+

 

Donderdag 

17.30 - 20.00 u.  Acrogym  Acrogym selectie wedstrijdgroep
17.00 - 20.00 u.  Divisie 1  Meisjes wedstrijdturnen bovenbouw 1e divisie topgroep
17.00 - 20.00 u.  N-niveau  Meisjes wedstrijdturnen N2, N3 selectie topgroep

 

Vrijdag

17.00 - 20.00 u.  Divisie 1  Meisjes wedstrijdturnen bovenbouw 1e divisie topgroep
17.00 - 20.00 u.  N-niveau  Meisjes wedstrijdturnen N2, N3 selectie topgroep
17.00 - 20.00 u.  N-niveau  Meisjes wedstrijdturnen N3 selectie
17.00 - 20.00 u.  N3-niveau  Meisjes wedstrijdturnen Jeugd 1 N3
17.00 - 20.00 u.  Divisie 2 en 3  Meisjes wedstrijdturnen bovenbouw 2e en 3e divisie
17.00 - 20.00 u.  N4-niveau  Meisjes wedstrijdturnen Jeugd N4

 

 

 

 

 

Zaterdag 

09.30 - 10.30 u.  Recreatie  Recreatiegym meisjes/jongens vanaf 6 jaar
10.30 - 11.30 u.  Recreatie  Recreatiegym meisjes/jongens 3 t/m 6 jaar
11.30 - 12.30 u.  Recreatie  Recreatiegym meisjes/jongens vanaf 6 jaar
12.30 - 13.30 u  Recreatie  Recreatiegym meisjes/jongens vanaf 6 jaar
11.30 - 13.30 u.  Recreatie  Recreatiegym meisjes/jongens vanaf 6 jaar / dubbelturnen
11.30 - 13.30 u.  Recreatie  Voorbereidingsgroep opbouw turnen
11.30 - 13.30 u.  Recreatie  Voorbereidingsgroep opbouw acrogym
13.30 - 16.30 u.  Divisie 1  Meisjes wedstrijdturnen bovenbouw 1e divisie topgroep
13.30 - 16.30 u.  N-niveau  Meisjes wedstrijdturnen N2, N3 selectie topgroep
15.30 - 18.30 u.  N-niveau  Meisjes wedstrijdturnen N3 selectie
15.30 - 18.30 u.  Pre-instap  Meisjes wedstrijdturnen opbouw- en jong talentgroep

 

 

 

 

 

 

 

 

Zondag 

10.30 - 13.00 u.  Acrogym  Acrogym selectie wedstrijdgroep